Sprzęt

 

 

Vivid_iq_02_1

GE VIVID IQ 4D R4

To najbardziej rozbudowany, przenośny system do zaawansowanej diagnostyki kardiologicznej najtrudniejszych pacjentów. Aparat wyposażony w komplet głowic kardiologicznych ( w tym w głowicę matrycową M5sc-RS) pozwalający na diagnostykę zarówno najmniejszych pacjentów jak i bardzo dużych zwierząt. Specjalistyczne aplikacje kardiologiczne typu AutoEF, AFI ( Automated Function Imaging) pozwalają na dokładną analizę ruchów miokardium i umożliwiają wczesną diagnostykę regionalnych zaburzeń kurczliwości w obrębie jam serca.

Aparat wyposażony w głowicę przezprzełykową (TEE) znacznie rozszerzającą możliwości diagnostyczno-terapeutyczne.

10


BTL-Cardiology-ECG_M-line__pl_1500551300_originalBTL-08 MT PLUS

Nowoczesny 12-kanałowy aparat EKG, pozwalający na ocenę czynności elektrycznej mięśnia sercowego.
Za pomocą tego urządzenia możemy prowadzić zapis w czasie rzeczywistym na raz nawet z 12 odprowadzeń.
Dzięki nowoczesnym filtrom, możliwa jest eliminacja zakłóceń sieciowych, oraz artefaktów wynikających z drżenia mięśniowego pacjenta.
Zapis badania w trybie „Long” pozwala na dokładne prześledzenie elektrofizjologii mięśnia sercowego w dłuższym odcinku czasowym.


dopplerVET BP

Jest to aparat do pomiaru ciśnienia krwi z wykorzystaniem dopplerowskiego detektora przepływu.
Pomiar ciśnienia skurczowego krwi u zwierząt metoda nieinwazyjną przy użyciu tego urządzenia cechuje się najmniejszym przekłamaniem i pozwala na bardzo precyzyjne ustalenie wartości tego parametru u pacjenta.

Holter SRA+ V2

Badanie wykonywane na aparacie firmy SRM – najmniejsze urządzenie na rynku pozwalające na rejestracje zapisu do 72h. Ze względu na swoje małe rozmiary jest niezastąpione w diagnostyce zaburzeń rytmu u kotów.  Rejestrator doceniony przez dyplomowanych specjalistów ACVIM.

Zapis najczęściej wykonujemy w interwale czasowym 24h, następnie za pomocą specjalistycznego oprogramowania dokonywana jest jego analiza.

%d blogerów lubi to: